Knygos internetu | logopedeskabinetas.lt

Knygos online. Category Product

Kas yra elektroninė knyga?

El. knygos portale ibiblioteka.lt

Registracija mūsų internetinėje parduotuvėje Kadangi elektroninės knygos parduodamos konkrečiam asmeniui ir perduodamos į jo susikurtą paskyrą, prieš pirkdami elektroninę knygą, Jūs privalote registruotis mūsų internetinėje parduotuvėje. Kaip nusipirkti elektroninę knygą?

Psichologo profesinė etika Viktorija Čepukienė Psichologo profesinė etika pasaulyje yra formuojama jau daugiau nei 70 metų, tačiau pastaruosius kelis dešimtmečius stebimas itin didelis profesinės etikos psichologijos moksle ir praktikoje akcentavimas. Nors anksčiau buvo manoma, kad psichologams užtenka susipažinti su šalies profesinės etikos kodeksais, tačiau pastebima, kad to nepakanka, nes tiek bendroji, tiek ir profesinė etika susijusios ne tik su specifinėmis žiniomis, bet ir su moralinėmis asmens nuostatomis bei profesinėmis vertybėmis, todėl būtinas tikslingas ir ilgalaikis profesinės etikos mokymas, formuojant būsimų psichologų tinkamas moralines profesines nuostatas ir vertybes. Be to, knygos online etikos kodeksai būtini, siekiant apibrėžti psichologo etišką elgesį, tačiau nepakankami, sprendžiant etines dilemas ir priimant sprendimus sudėtingose profesinėse situacijose.

Elektronines knygas mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti naudodamiesi paieškos sistema pagal autorių, pavadinimą knygos online kitus požymius. Prieš kiekvienos elektroninės knygos pavadinimą yra pažymėta, kad tai el. Visą siūlomų el.

knygos online

Paspaudus šią nuorodą, elektroninės knygos užsakymas atsidurs Jūsų pirkinių krepšelyje, kur galėsite nusipirkti išsirinktas elektronines knygas. Vos apmokėjus užsakymą, knygos atsidurs Jūsų paskyroje, iš ten galėsite jas atsisiųsti į savo įrenginį. Ar elektroninių knygų skaitymui reikia turėti specialią programinę įrangą? Šį formatą palaiko dauguma populiariausių skaityklių.

  1. Programinės įrangos akcijų pasirinkimo sandoriai
  2. logopedeskabinetas.lt - nemokamų knygų kategorija - knygos internetu nemokamai
  3. Akcijų pasirinkimo sandoriai ir konvertuojami vekseliai

Norint el. Ar galima tą pačią el.

Tai puikus būdas skaityti mėgstamas knygas naudojantis smartphone ir plokštelei. O jei knyga jums nepatinka? Skaitykite ir pasirinkite, kurias knygas norite gauti. Perskaitykite pirmieji!

Skirtingais įrenginiais prisijungę prie savo paskyros www. Kaip elektronines knygas skaityti išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje?

Knygos internetu

Norėdami skaityti knygas išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje, į įrenginį turėsite įsidiegti knygų skaitymo programėlę specialią aplikaciją knygoms knygos online. Knygas galite parsisiųsti tiesiai į išmanųjį įrenginį arba perkelti iš kompiuterio naudodamiesi USB jungtimi.

knygos online

Kaip elektronines knygas skaityti elektroninių knygų skaityklėse? Mūsų siūlomų el.

  • Investuoti į blokas yra ada kriptovaliuta gera investicija Prekybos kemperis bitkoinas kaip investuoti į kriptografiją m Popular literature in English.
  • El. knygos portale logopedeskabinetas.lt - Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
  • Suteiktos neinvestuotos akcijų pasirinkimo sandoriai
  • Akcijų opcionų apmokestinimo pokyčiai kanadoje

Jei naudojatės būtent šia skaitykle, turėsite pakeisti el. Ar galima grąžinti nusipirktą elektroninę knygą?

Audio knyga - Gražiausios lietuvių liaudies pasakos

Nusipirkus elektroninę knygą mūsų internetinėje parduotuvėje, jos grąžinti ir atgauti sumokėtus pinigus negalima jokiais atvejais. Ar galima paskolinti nusipirktą elektroninę knygą? Elektroninė knyga skirta išskirtinai Jūsų naudojimui.

knygos online

Jos negalite skolinti, perparduoti ar kitaip ja dalintis. Ar galima atsispausdinti nusipirktą elektroninę knygą? Vadovaujantis autorių bei leidėjų teises ginančiais įstatymais, elektroninės knygos negali būti spausdinamos. Ką daryti, jei perskaitę šią informaciją, vis dar turite klausimų?

knygos online

Jei kyla klausimų ar reikia pagalbos, drąsiai rašykite  leidykla baltoslankos.